новостиβ
День добрый, многоуважаемый пользователь! К сожалению, мы не можем гарантировать вам корректный просмотр данной страницы из-за устаревшей модели вашего броузера.
Предлагаем вам поставить один из следующих броузеров:

Будемо жити! На пожежі врятована найстаріша жителька Криму

2012.02.17 08:02
103-річну жительку Алупки рятувальники обережно винесли на руках з палючого будинку на вулиці Революції.
(Magnolia-TV)

Читайте также:

Еще по теме:

16.02.2012 09:59 КИЇВ. 16 лютого. АМН. За оперативними данними Міністерства надзвичайних ситуацій за минулу добу на пожежах загинуло 17 осіб. Про це АМН повідомили у прес-службі МНС. (Медичні новини)
КИЇВ. 12 лютого. УНН. 12 лютого о 02.48 сталася пожежа у п’ятиповерховому гуртожитку у місті Красноперекопськ. На пожежі врятовано 5 людей, з них 3 дитини, яких доставлено до лікарні з попереднім діагнозом отруєння чадним газом. Госпіталізована 1 дитина. Про це УНН повідомили в прес-службі МЧС України. (УНН)
З початку січня пожежі забрали життя 4 осіб. Ще 4 отримали травми. Про це розповів начальник Деснянського РВ ГУ Держтехногенбезопеки в.Києві Володимир Беднарчик. Взимку кількість пожеж зменшується в порівнянні з літнім періодом, але ці пожежі мають більш важкі наслідки, як матеріальні, так і в плані людських втрат. У січні цього року спостерігається зниження пожеж на 7% по місту Києву в порівнянні з минулим роком. Проте цього року вже загинуло на пожежах 4 людини, 4 отримали травми. (Київ.comments.ua)
У селі Задубрівка Заставнівського району Чернівецької області у літній кухні на пожежі загинув 88-річний дідусь, який курив у ліжку. Про це ЗІКу повідомили у відділі зв’язків із ЗМІ УМНС в (ЗІК)
У Чернівецькій області 3 людей загинуло на пожежах 1 січня 2012 року. Про це ЗІКу повідомили у відділі зв’язків із ЗМІ УМНС в області. У селі Малятинці Кіцманського району під час пожежі (ЗІК)

Читайте также