новостиβ
День добрый, многоуважаемый пользователь! К сожалению, мы не можем гарантировать вам корректный просмотр данной страницы из-за устаревшей модели вашего броузера.
Предлагаем вам поставить один из следующих броузеров:

Донецькі підприємці з привокзальної площі провели мітинг під міськрадою (ФОТО)

2012.02.14 12:57
Влада запропонувала відкрити торгові точки на автовокзалі "Західний" або орендувати площу в торговому центрі, який будує Укрзалізниця. Однак бізнесмени твердять, що Західний - це край географії, відкрите поле, де майже не буде клієнтів. Що ж стосується будівлі Укрзалізниці, то там буде дуже висока орендна плата. Донецький міський голова Олександр Лук’янченко цю інформацію спростував: "Ціни на оренду ще не встановлені.
(NGO.donetsk.ua)

Читайте также:

Еще по теме:

На ринку «Привокзальний» адміністрація не допускає підприємців до своїх робочих місць. Про це ЗІКу повідомив 10 лютого активіст громадського руху «Відсіч» Маркіян Гудз, який представляє інтереси підприємців. Так, профспілковій активістці Катерині Кобзар, (ЗІК)
Підприємці з ринку «Привокзальний» сьогодні в черговий раз вийшли під стіни Львівської міської ради, аби захистити своє право власності на павільйони. Про це повідомив кореспондент ЗІКу. В руках у людей плакати: «Олігархи (ЗІК)
У Львові підприємці ТзОВ «Привокзальний ринок» протестували проти репресій та корупції. На мітингу зібралось до 30 осіб: підприємці ринку, представники Асамблеї малого та середнього бізнесу та Віл... (Львівські новини)
У Львові підприємці ТзОВ «Привокзальний ринок» протестували проти репресій та корупції. На мітингу зібралось до 30 осіб: підприємці ринку, представники Асамблеї малого та середнього бізнесу та Вільної профспілки працівників торгівля та сфери послуг. (Гал-info)
У Львові підприємці ТзОВ «Привокзальний ринок» провели пікетування Львівського міського управління внутрішніх справ з вимогою порушити кримінальну справу проти адміністрації ринку. (Гал-info)

Читайте также