Kia презентувала нове покоління кросовера Sportage

Нарешті, після серії тізерів, компанія Кіа показала нове покоління Sportage на офіційних зображеннях. П’ята ітерація кардинально відрізняється від поточної версії дизайном екстер’єру та інтер’єру, а деякі стилістичні рішення відсилають до електричного Kia EV6.

В очі одразу кидається передня частина кросовера з чорною решіткою радіатора, яка простягнулася на всю ширину й має оригінальний геометричний малюнок у вигляді павутини. Денні ходові вогні виконані у формі футуристичних бумерангів і візуально вони відокремлюють фари ближнього і дальнього світла від решітки радіатора.

Ззаду кросовер виглядає ще ширшим завдяки розвиненим крилам і бамперу, який, як і «технократична» решітка радіатора, об’єднує основні елементи в єдиний стиль.

У салоні Kia Sportage демонструє просунуті технології. Тут головним елементом є великий тачскрін зігнутої форми, який злегка розгорнутий до водія. Він об’єднує в собі панель приладів і мультимедіа. Також не можна не відзначити «тривимірні» дефлектори обдування і стильну консоль з органами управління, відсіками для зберігання дрібних речей і підсклянниками.

У автомобіля буде версія X-Line з більш «позашляховим» дизайном. Впізнати її легко за іншим бамперами, рейлінгами, накладками на порогах. Крісла можна замовити в чорному або зеленому кольорах.

Повноцінна прем’єра пройде до кінця поточного року. До цього часу виробник має розкрити лінійку моторів і основні технічні характеристики, які ймовірно збігатимуться зі спорідненим Hyundai Tucson.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1