Kia представила новий Sportage

Корейська компанія Kia випустила в світ нову генерацію кроссовера Sportage. Новинка отримала зовсім інший вигляд, а також цікаві конструктивні рішення.

Про це повідомляє прес-служба виробника. Новинка радикально змінила імідж. За вигляд моделі відповідала команда під керівництвом нового шеф-дизайнера Kia Каріма Хабіба. У створенні новинки також брали участь фахівці дизайн-студій Kia у Південній Кореї, Німеччині, Китаї та США.

Нова стилістика бренду, що отримала назвою Opposite united (“З’єднання протилежностей”) першим приміряв електричний кросовер Kia EV6.

Поки технічні дані про п’ятої генерації Sportage не розкриті, але автомобіль істотно додав в розмірах, а кузов отримав інші пропорції. Задня стійка стала тонкою і отримала невелике додаткове скло, дах відділена від стійки декоративними накладками, а дзеркало перемістилося на панель двері. Крім того, машина отримала м’язисті крила і широкі накладки по нижній частині кузова. В якості опції можна замовити чорну дах.

Автомобіль буде доступний у двох версіях – звичайній та “позашляховій” X-Line. Вони відрізняються бамперами, накладками на боковинах та рейлінгами.

Від Kia EV6 новинка успадкувала концепцію інтер’єру. Перед водієм розташовується цифровий кокпіт з двома 12,3-дюймовими дисплеями, об’єднаними під загальним увігнутим склом, а на центральній консолі розташувалася циліндричний контролер управління трансмісією.

Імовірно новий Sportage отримає ті ж силові агрегати, які використовуються на спорідненої моделі Hyundai Tucson. Залежно від ринків збуту їх асортимент буде відрізнятися.

Дебют нового Kia Sportage в салонах дилерів в Південній Кореї відбудеться в липні, а потім почнеться його презентації в інших країнах. В Україні новинку можна очікувати до кінця року.