Маск вирішив скасувати вихід найшвидшої Tesla

Ілон Маск написав в своєму блозі, що Plaid+ більше не існує, пославшись на те, що версія Plaid (без «+») буде настільки ж гарна.

«Plaid+ скасовується. У ньому немає необхідності, тому що Model S Plaid і так дуже хороша. Від 0 до 60 миль на годину – менше ніж за 2 секунди. Найшвидший серійний автомобіль з коли-небудь створених», — написав він.

Версія Model S Plaid+ більше недоступна для замовлення на американському сайті Tesla, хоча там, як і раніше, вказані колишні орієнтовні терміни виходу — середина 2022 року.

Очевидно, Plaid за $119 990 зможе забезпечити приблизно той же рівень продуктивності, що і Plaid+ за $149 990. Водночас, хоча Model S Plaid може їздити так само швидко, як Plaid+, існує проблема діапазону.

Скасована версія обіцяла 520 миль (837 км) без підзарядки, тоді як у звичайної версії повинно вистачати заряду приблизно на 350 миль (563 км). Додаткові 25 миль (40 км) можна розблокувати, вибравши базову модель Long Range за $79 990.

Ще однією з причин скасування Plaid Plus може бути нестача мікросхем. При цьому проблема в останні місяці торкнулася не тільки Tesla, але і всіх автомобільних виробників.