Армія Люксембургу переозброїться новим бронеавтомобілем

Для збройних сил Люксембургу хочуть купити нові бронеавтомобілі, на які буде покладено функції розвідки, зв’язку та командного пункту (CLRV). Урядова рада Люксембургу дала попередню згоду на придбання 80 броньованих машин та матеріально-технічного забезпечення для них.

Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони Люксембургу.

Як пояснив заступник прем’єр-міністра Люксембургу Франсуа Бауш, придбання нових авто має замінити парк застарілих американських HMMWV та німецьких Dingo 2.Також це буде гарантувати покращений захист військових та взаємодію з союзними країнами.

Максимальна вартість придбання бронемашин складає 367 мільйонів євро. Ціна має покрити витрати на придбання транспортних засобів, а також їх озброєння і систем зв'язку, включно з матеріально-технічною підтримкою протягом їх передбачуваного життєвого циклу приблизно від 15 до 20 років.

Придбання нових бронеавтомобілів є частиною планів досягнути 0,72% ВВП для оборонних зусиль Люксембургу у 2024 році. Проект здійснюватиметься за підтримки агентства NSPA (Агентство підтримки та закупівель НАТО).

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/bolharskyi-vynyshchuvach-vpav-u-chorne-more/