В Україні призупинять видачу водійських прав

В Україні найближчими днями не видаватимуть посвідчення водія, а також документи про реєстрацію транспорту.

Про це повідомляється на сайті Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ.

«У зв’язку з перебоями у постачанні бланкової продукції можливе тимчасове припинення надання адміністративних послуг з реєстрації/перереєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія. За інформацією Державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» відновлення виготовлення бланків свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів планується орієнтовно через два дні»

Про поновлення надання послуг у сервісних центрах обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, у вересні 2020 року Кабмін затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, що повністю відповідають міжнародним вимогам.

Також в Україні змінили правила отримання пластикового посвідчення водія у сервісних центрах МВС. Відтепер забрати його можна у сервісних центрах без черги, якщо перед цим замовити його онлайн через Електронний кабінет водія.

Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, згідно з якими посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспорту й автоцивілку в додатку «Дія» можна використовувати нарівні з паперовими.

Внутрішньо переміщені особи без прописки на контрольованій Україні території зможуть отримувати водійське посвідчення і реєструвати транспортні засоби по одній довідці.