В Києві відбулася презентація електромобілів українського виробництва Konyk та Volyk (фото)

У столичному МВЦ в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів від українського виробника ТОВ «Електропрайд». Про це повідомляє ITC.

Зокрема, на стенді були представлені дві моделі Konyk в пасажирському та вантажному виконаннях.

Автомобілі мають невеликі габарити (довжину – 2288 мм, ширину – 1143 мм і висоту – 1557 мм). Вантажопідйомність становить 250 кг, а максимальна швидкість – 60 км/год.

Пробіг на одній зарядці в залежності від варіанту батареї – від 100 до 350 км. Зарядка батарей від мережі займає 6 – 12 годин, а від станції швидкої зарядки – 1–2,5 години.

Машину також можна укомплектувати термофургоном, контейнером або рефрижераторним кузовом. Електромобіль Konyk продається за 224 тис грн.

У лінійці виробника ТОВ «Електропрайд» також є електрична вантажівка більш крупних розмірів Volyk, розрахована на перевезення 1500 кг.

Її габаритні розміри: довжина – 3235 мм, ширина – 1380 мм і висота – 1528 мм.

Запас ходу становить від 100 до 500 км в залежності від ємності батареї та завантаження.

Раніше Український Дощ писав, що група вчених СНУ ім. В. Даля спільно зі студентами університету та Сєверодонецького політехнічного професійного коледжу побудували автомобіль з комбінованим електроживленням.