Українці у травні витратили на купівлю нових авто $270 млн

У травні в Україні зареєстрували 8 400 нових автомобілів, на купівлю яких витратили 270 млн доларів.

Про це свідчить аналітика порталу RST.

Київ став лідером по кількості зареєстрованих автомобілів. Зі столичних автосалонів виїхало 3 500 авто. Минулого місяця також часто купували автомобілі у Дніпрі, Харкові, Одесі та Запоріжжі.

Кросовери становили понад 70% продаж. Дизельними двигунами були обладнані 26% автомобілів, які зареєстрували минулого місяця.

Найпопулярніший ціновий діапазон – «від 17 до 35 тис. доларів», який склав понад 50% ринку, а середня ціна у травні склала 32 тис. доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання.

Інфографіка: RST

Найпопулярнішою маркою у травні була Toyota. Українці купили понад 1 100 таких автомобілів на суму понад 40 млн доларів. Кросовер Toyota RAV4 став бестселером серед моделей і покрив майже 6% продажів. Крім нього часто купували Renault Duster і Kia Sportage.

Читайте також: Які нові автівки купували українці у травні (інфографіка)

Серед усіх зареєстрованих авто були й три Rolls-Royce Cullinan, кожен з яких коштує понад 500 тис. доларів. Також минулого місяця отримали державні номерні знаки Rolls-Royce Ghost (300 тис. доларів), два Bentley Continental GT (по 280 тис. доларів кожен) і один Bentley Flying Spur ціною 280 тис. доларів без врахування вартості додаткового обладнання.

Нагадаємо, у квітні в Україні зареєстрували 10 000 нових автомобілів. Це на 11% більше, ніж у березні 2021 року і на 170%, ніж у квітні минулого року. Тоді найпопулярнішою маркою також була Toyota, а бестселером серед моделей – Kia Sportage.

Важливі новини та поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, ми публікуємо у телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь! 🤫