На відео показали електрокар на сонячних батареях з запасом ходу 1600 км

Американський виробник Aptera випустив вже другий прототип триколісного далекобійного електричного автомобіля, який працює на сонячних батареях. В інтернеті був опублікований ролик, що дає уявлення про новий транспортний засіб.

Триколісний апарат, що носить назву Sol, має аеродинамічний кузов з сонячними панелями, які генерують додаткову енергію для батарей.

За даними конструкторів, в деяких регіонах, де велика кількість ясних днів, панелі дозволять щорічно накопичувати велику кількість енергії, якої вистачить для подолання майже 18 тисяч кілометрів.

Перша робоча модель Aperta з назвою Paradigm була продемонстрована на початку поточного року. Крім цього, виробник вже приймає заявки на покупку машини. За наявними даними, кількість заявок перевищила 7 тисяч.

Триколісний електричний автомобіль буде випускатися у двох модифікаціях: з батареями на 400 кілометрів ходу і з акумуляторами, які дозволять проїхати на одному заряді до 1600 кілометрів. Вартість першої версії становить від 25,9 тисяч доларів.