Посол Швейцарії та диппредставники Великої Британії ознайомилися з роботою КПВВ на адмінмежі з Кримом

Посол Швейцарії Клод Вільд, дипломатичні представники посольства Великої Британії та постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич відвідали з робочим візитом адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом.

Як повідомляє Херсонський прикордонний загін Державної прикордонної служби України, дипломатичні представники відвідали КПВВ "Каланчак" і "Чаплинка", де ознайомилися з порядком функціонування КПВВ й умовами пропуску громадян через адмінмежу.

"Учасники делегації обговорювали питання оборони та безпеки і в регіоні, і безпосередньо на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом. Клод Вільд зазначив, що міжнародне співтовариство підтримує територіальну цілісність України і сподівається на швидке повернення окупованих територій України", - йдеться в повідомленні у Facebook у четвер.

Як повідомляє представництво президента України в АР Крим у Facebook, посол Швейцарії візьме участь у I Міжнародному інвестиційному форумі "Південна стратегія розвитку" на Арабатській Стрілці в четвер, 10 червня.