Gemballa створила унікальний Porsche 911 для поїздок по бездоріжжю. Відео

Тюнінг-ательє Gemballa представило свій новий проєкт. Ним став суперкар для поїздок по бездоріжжю на базі Porsche 911.

Автомобіль отримав назву Marsien, на честь "марсіанських" дюн пустелі Аль-Фая в ОАЕ. Саме там проходили тестові заїзди суперкара.

Gemballa Marsien отримав зовнішність, яка дуже нагадує ралійний Porsche 959. Для цього кузов Porsche 911 Turbo S був повністю перероблений. Інженери розширили крила та встановили велике антикрило, яке огинає задню частину авто. Також було замінено капот і додано нові бічні повітроводи.

Майстри з RUF зайнялися доопрацюванням 3,8-літрового двигуна. Тепер силова віддача становить значні 740 к.с. Для тих, кому цього мало, Gemballa пропонує підвищити потужність Marsien до 830 к.с. Це дозволить суперкару розганятися від 0 до 100 км/год менше ніж за 2,6 с. Максимальна швидкість обмежена на позначці в 330 км/год.

Щоб Marsien краще справлявся на бездоріжжі, інженери збільшили кліренс авто до 250 мм. Також були встановлені захист днища та позашляхові шини.

Всього буде випущено 40 автомобілів Gemballa Marsien. Вартість тюнінгу становить $580 тис. При цьому Porsche 911 Turbo S обійдеться ще в $210 тис.

Раніше Jeep представила оновлену модель позашляховика Compass.