На Чернігівщині майже кожна друга фура порушила вимоги щодо гранично допустимої норми вантажу під час спеки

З 25 травня по 19 липня цього року поліція Чернігівщини перевірила понад 1500 вантажних автомобілів, що курсували дорогами області. З них майже кожен другий транспортний засіб мав вантаж, більший за гранично допустиму норму під час спеки.

Про це під час наради в Чернігівській облдержадміністрації за участі представників Укртрансбезпеки, Служби автомобільних доріг та великих підприємств розказав заступник начальника ГУНП в Чернігівській області Олександр Комлик.

За його словами, поліція відправляє порушників у тимчасові відстійники. Йдеться про автомобілі, які при температурному режимі повітря більше 28°C курсують дорогами державного значення з вантажем понад 24 тонни.

«З 25 травня по 19 липня цього року поліція Чернігівщини перевірила понад 1500 вантажних автомобілів, що курсували дорогами області. З них майже кожен другий транспортний засіб мав вантаж, більший за гранично допустиму норму. Поліція заборонила їм курсувати далі до зменшення температурного режиму, вантажівки були переміщені на майданчики тимчасового відстою. Окрім того, за порушення правил дорожнього руху поліція склала понад 300 протоколів за частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення»,— зауважив він.

MARKET_ADS_VAL_UA