Чернігівщина: Поліція береже дороги

Правоохоронці відправляють у тимчасові відстійники вантажні автомобілі, які за температурного режиму повітря більш як 28_C курсують дорогами державного значення з вантажем понад 24 тонни.

Про це під час наради в облдержадміністрації розповів заступник начальника ГУНП в області Олександр Комлик. "З 25 травня по 19 липня цього року поліція краю перевірила понад 1500 вантажних автомобілів. З них майже кожен другий транспортний засіб мав вантаж, більший за гранично допустиму норму. Поліція заборонила їм курсувати далі до зменшення температурного режиму, вантажівки були переміщені на майданчики тимчасового відстою. Окрім того, за порушення правил дорожнього руху поліція склала понад 300 протоколів за частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - зауважив він.

Голова облдержадміністрації Анна Коваленко зазначила: "Неконтрольований рух перевантаженого транспорту - одна з основних причин інтенсивної руйнації автошляхів. Тому наше завдання - зберегти дороги, на відновлення яких витрачаються значні державні кошти, і не ремонтувати їх знову наступної весни".

Василь ЧЕПУРНИЙ.

Фото надано ГУ НП в області.