З Чернігівщини розпочався туристичний проєкт «Моя мотокраїна. Відомі українці рекомендують»

Віднині стартує всеукраїнський туристичний проєкт «Моя мотокраїна. Відомі українці рекомендують». Протягом трьох місяців зіркові музиканти проїдуть на мотоциклах туристичні маршрути у різних частинах України. Зокрема у першому сезоні проєкту серед…Сьогодні вранці у перший маршрут проекту вирушив вокаліст гурту Kozak System Іван Леньо. Він представить рідну Чернігівщину.

Також у проекті візьмуть участь Олег Скрипка (лужер гурту ВВ), Олег Фагот Михайлюта (вокліст гурту ТНМК), Геннадій Попенко (актор, телеведучий, шоумен), Сергій Танчинець (лідер гурту Без Обмежень) та інші зіркові байкери.

В рамках проекту створять 5 відеороликів з детальним описом маршрутів та історіями формування любові до мотоциклів відомих музикантів – учасників проекту.

«Мета цього проекту – показати ті куточки України, які облюбували митці, культурні діячі. Тобто місця, які стали для нас певними місцями сили, і ми розкажемо про них щось таке, чого не знає жоден гід. Я буду показувати регіон Сіверщина. В ньому багато історичних пам’яток: це і Батурин, Новгород-Сіверський і Сосниця, де народився Довженко… Треба надати належне авторам проекту, адже ці маршрути – можливість краще знати нашу історію, бо, що краще ти знаєш історію, то краще сприймаєш сьогодення та правильніше ведеш себе, як українець, в своєму власному просторі», - зазначив Іван Леньо.

Всі маршрути будуть у вільному доступі у соцмережах. Автори проекту закликають долучатися до мандрівок не лише власників байків, а й автомобілістів, любителів подорожувати велосипедом чи іншим видом транспорту.

Електронна пошта: motorcountry.ua@gmail.com

https://www.facebook.com/motorcountry.ua