В Україні готуються запровадити відеофіксацію процесу проходження техогляду

В МВС зробили ще один крок до повернення обов’язкового техогляду для легкових автомобілів. Йдеться про відеофіксацію процесу проходження процедури техогляду

Незважаючи на те, що через технічні несправності в Україні відбувається менше одного відсотка усіх аварій на дорозі, чиновники жадають повернення корупційного техогляду, який був відмінений майже 10 років тому.

На сайті МВС вже оприлюднили проект постанови «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 року № 137 і від 31 травня 2012 року № 512»

Як повідомили в МВС, прийняття проекту постанови забезпечить спрощення механізму взаємодії суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів з державними органами у сфері обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, оптимізацію процедури ведення загальнодержавної бази даних про результати обов’язкового технічного контролю.

«Крім того, проект постанови забезпечить підвищення рівня об’єктивності і прозорості під час проходження обов’язкового технічного контролю транспортних засобів шляхом запровадження відеофіксації процесу перевірки технічного стану транспортного засобу», – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що чимало розмитнених автомобілів не зможуть пройти техогляд через різноманітні несправності.