Volkswagen припинить виробляти і продавати Passat в США після 2022 року

Компанія вирішила зосередитись на більших моделях

Німецький автоконцерн Volkswagen AG оголосив про припинення продажів і виробництва седана Passat в Сполучених Штатах в наступному році. Як пише Reuters, це рішення є частиною переходу концерну на ринку США до більших моделей позашляховиків.

Volkswagen заявила, що компанія припинить збірку Passat на заводі в Теннессі у 2022 році.

З 2011 року Volkswagen зібрав понад 700 000 автомобілів Passat на своєму заводі в місті Чаттануга. Версія також доступна в Китаї, де вона збирається компанією SAIC на заводі в Шанхаї.

У Теннессі Volkswagen збирає свій позашляховик Atlas і в наступному році почне виробництво повністю електричного автомобіля ID4.

Багато американських автовиробників різко скоротили виробництво в останні роки на користь більших автомобілів, таких як пікапи і позашляховики, оскільки вони пропонують більш високу маржу на тлі підвищеного інтересу споживачів в США.

Нагадаємо: у 2018 році Ford Motor оголосила, що планує відмовитися від ринку седанів в США, оголосивши про припинення продажів Fiesta, Focus, Taurus і Fusion, виробництво останніх з яких було зупинено торік.

Як повідомлялось, раніше цього року генеральний директор VW Герберт Діс оприлюднив нові плани групи щодо поетапної відмови від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння і розгортання програмних систем, які можна оновлювати онлайн, забезпечуючи автономне водіння та інші бездротові функції.