Експерти назвали моделі Renault, Nissan, Toyota і Hyundai з найнадійнішою підвіскою

Увага до надійності підвіски в автомобілі для українських користувачів не випадкова.

Стан доріг в різних куточках нашої країни не однаковий, тому такі показники, як енергоємність, комфорт і здатність протистояти навантаженням завжди беруться до уваги. Потенційний покупець на вторинному ринку також враховує конструктивне виконання і ціну на запасні частини.

Підвіска повинна витримати все …

Лідери по надійності підвіски. Моделі з міцною і живучою підвіскою в першу чергу потрапляють «на службу» в такі категорії транспорту як машини таксі, служба доставки (піца, інтернет-магазини).

Серед помітних представників з надійною підвіскою тут виділяються: Підвіска Renault Logan перевірена в таксі1 Renault Logan;

Nissan Almera;

Renault-Dacia Duster. Підвіска перших двох моделей відрізняється простотою і надійністю, що робить ці машини незамінними в таксі. А ось Renault Duster, завдяки високій надійності та енергоємності, розкриває більш повно свій позашляховий потенціал. До речі, нерідко Renault Duster зустрічається в якості навчальних автомобілів. Не останню роль тут відіграє саме надійна підвіска. Підвіска Dustar надійна і відрізняється енергоємністю Skoda Octavia У чеській моделі Skoda Octavia надійність підвіски пояснюється іншими причинами. Технічна продуманість, з урахуванням габаритів автомобіля, доповнена застосуванням якісних деталей в конструкції.

Передня підвіска має багато систему важеля конструкцію, яка забезпечена стабілізаторами в поздовжньому і поперечному напрямках. Задня підвіска виконана за поширеною схемою – напівзалежної балки з роздільними пружинами і амортизаторами. Компактні моделі відрізняються надійною підвіскою

Не обійтися в рейтингу надійності підвіски без японських моделей. У рейтингу відразу 4 представники: Toyota Yaris II;

Toyota Yaris III;

Honda Civic VIII;

Toyota Avensis II. Навіть компактні автомобілі з Японії витримують високі навантаження нерівностей міських вулиць України. Заміні частіше підлягають підшипники ходової частини, ніж пружини або амортизатори підвіски.

Серед інших марок і моделей з хорошою надійністю відрізняються: Subaru Forester. «Лісник», отримав надійну підвіску з урахуванням його приналежності до машин з повним приводом. Єдиним нюансом при експлуатації є відносно висока ціна деталей і робіт при черговому ремонті.

Hyundai Elantra. У порівнянні з бюджетними моделями корейське авто отримало підвіску з поєднанням високого рівня комфорту і надійності. В якості висновку. Примітно, що незважаючи на присутність в рейтингу французьких автомобілів, в цілому «французи» відносяться до аутсайдерів. Особливо це відноситься до автомобілів бізнес-класу і сімейних моделей.

Німецькі машини в цілому виглядають непогано, але з урахуванням високої ціни за ремонт і складність конструкції підвіски, моделі в число лідерів не потрапили.

Однією з умов забезпечення високого ресурсу деталей підвіски є не тільки її дбайлива експлуатація. При регулярному сервісному обслуговуванні та ранній діагностиці несправностей, що зароджуються, елементи зберігають ресурс на рівні, закладеному в конструкцію при проектуванні.