У Ford Mustang Mach-E виявили серйозну проблему

Останнім часом Ford Mustang Mach-E кілька разів потрапляв в заголовки газет після того, як встановив світовий рекорд по низькому енергоспоживанню і в той же час показав відмінну ефективність. Однак з’ясовується, що у електричного кросовера виникла серйозна проблема, яку помітили в машинах, що продаються в Норвегії.

На 6 одиницях моделі основні системи вийшли з ладу через одну проблему, яка полягає в тому, що при рекуперативному гальмуванні рекуперується занадто багато енергії.

За наявними даними, група власників електромобіля проїхала по одному з популярних туристичних маршрутів Норвегії, і всього за кілька днів кросоверів вийшли з ладу. Акумулятор перегрівався і автоматично блокувалися колеса.

На щастя, ніхто не постраждав, і норвезьке представництво Ford заявило, що у них є рішення проблеми. Причина цього в тому, що автомобіль не готовий віддавати стільки енергії акумуляторної батареї. Відповідно, активується функція безпеки, яка відключає систему для запобігання більш серйозних наслідків.

Компанія готова вирішити проблему за допомогою нового програмного забезпечення, яке буде завантажено на електромобілі моделі. Це можна зробити віддалено – при оновленні системи Power-Up OTA (її нова версія буде готова у вересні) або відвідавши сервісний центр Ford, де нове програмне забезпечення буде негайно завантажено в автомобіль.