У Києві помітили новітній Toyota Land Cruiser 300

Незважаючи на той факт, що офіційної української презентації Toyota Land Cruiser 300 ще не було, найбільш нетерплячі шанувальники моделі вже змогли не тільки придбати, але й поставити на облік нове покоління флагманського позашляховика. Машина, яку помітили на київських номерах у столиці, належить до ексклюзивної серії 70th Anniversary.

Про це повідомляє портал TopGir. Нагадаємо, що світовий дебют нової генерації Toyota Land Cruiser 300 відбувся минулого місяця, а в Україні новинку представлять 28 липня.

Всюдихід зберіг впізнаваність і рамну конструкцію. Завдяки новим технологіям та активному використанню високоміцної сталі масу машини порівняно з колишнім поколінням вдалося зменшити на 200 кг. Ще одна відмінність моделі – суцільні дверцята багажника з електроприводом і системою безконтактного доступу.

Під масовим капотом розташовується новий бензиновий 3,5-літровий V6 із турбонаддувом. Він має в своєму арсеналі 415 к.с. і 650 Нм крутного моменту. Як альтернатива пропонується 3,3-літровий турбодизель (309 к.с., 700 Нм). Обидва мотори працюють у парі із 10-ступеневим “автоматом”.

У салоні з’явився 10,25-дюймовий дисплей мультимедійної системи, проєкційний екран та інші опції, доступні залежно від комплектації моделі. На вибір пропонується 5 або 7-місна конфігурація салону.