З’явилися шпигунські фотографії салону нової Toyota Tundra

У розпорядженні видання Motor1.com виявилися шпигунські фотографії ще непредставленої Toyota Tundra нового покоління. Раніше японська марка повністю розкрила екстер’єр автомобіля і поділилася парою знімків інтер’єру, проте, судячи зі свіжих фотографій, салон дещо відрізняється від інтер’єру тестового прототипу, поміченого шпигунами. І головна відмінність – в екрані інформаційно-розважальної системи.

На ранніх тизерах дисплей височів над передньою панеллю і, судячи з усього, був прямокутної форми. На шпигунських фотографіях екран вбудований в панель, і він набагато меншого розміру. Можна припустити, що на знімках, опублікованих Motor1.com, відображена одна з початкових версій моделі, тоді як на тизерному зображенні — топова Tundra.

На це вказує і аналогові шкали на приладовій панелі і велика кількість фізичних кнопок. Також повідомляється, що Tundra збереже традиційне для моделі зсувне заднє скло, а в дорогих комплектаціях запропонують шкіряний салон і панорамний дах з люком.

Пікап нового покоління побудований на рамній платформі GA-F, вже знайомої по Toyota Land Cruiser 300. У лінійку двигунів увійде бензиновий двигун V6 iForce iMax, який буде поєднуватися з 10-діапазонною коробкою передач з гідротрансформатором. “Атмосферник” V8 5.7, який встановлювався на модель попереднього покоління, виключили з лінійки.

Актуальна Tundra випускається майже 15 років, так що в лінійці Toyota пікап — один з довгожителів. Слідом за Tundra покоління змінить співплатформенний позашляховик Sequoia.