Mercedes-Benz розпочав продажі гібридного седана S 580 e (фото)

Автомобільний концерн Mercedes-Benz розпочав продажі гібридного седана S 580 e в Європі. Зовні авто відрізняється від своїх побратимів наявністю другого люка, який розташований з лівого боку і закриває зарядний роз’єм. Рушійною силою авто є рядний 6-циліндровий 3,0-літровий двигун M256, потужність якого становить 367 кінських сил. Разом з ним працює 150-сильний електромотор. Загальна продуктивність силової установки становить 510 кінських сил. Трансмісія представлена 9-швидкісним «автоматом» що поєднується із заднім приводом.

Електродвигун живитиметься від літій-іонної батареї ємністю 28,6 кВт*год. Це дозволяє проїхати включно на електричній тязі 113 км. За окремі гроші можна придбати зарядний пристрій постійного струму на 60 кВт.

Також Mercedes-Benz S 580 e матиме пневматичну підвіску E-Active Body Control, яка вже встановлюється на кросовери GLE і GLS.

Ціни на Mercedes-Benz S 580 e на європейському ринку стартують від 123 736 євро. Чи буде доступний автомобіль на українському ринку, поки невідомо.