Автовиробник Ford збирається до кінця 2021 року запустити безпілотне таксі

Компанія Ford оголосила про плани запустити в США власне таксі без водіїв вже у 2021 році.

Спочатку новий сервіс з’явиться лише в містах Остін і Маямі в США, розповіли в Ford.

В основу безпілотників ляже технологія, створена стартапом Argo AI. В її розробці брали участь інженери Volkswagen і Ford. Доступ до послуги отримають клієнти сервісу Lyft. Це важливий крок Ford до того, щоб зробити більше автономних транспортних засобів доступними для громадського користування.

Протягом багатьох років Ford обіцяв, що до 2021 року запустить повномасштабний бізнес з виробництва автономних транспортних засобів, включаючи робототехніку та доставку без водія. Пізніше це було перенесено на 2022 рік, оскільки автовиробник посилався на затримки через пандемію коронавірусу.

У Ford також заявляли, що компанія буде використовувати спеціально створений автономний автомобіль без керма і педалей для підтримки своїх комерційних амбіцій, які ще належить розкрити.

Угода з Lyft — перша ознака того, що Ford все ще намагається виконати свої початкові обіцянки. Це буде перший випадок, коли Ford або Argo запросили представників широкої громадськості покататися на своїх автономних транспортних засобах.

Представник Argo повідомив, що спочатку розмір автопарку буде «скромним»: до наступного року в обох містах в сукупності буде «менш ніж 100 автомобілей». Але компанія заявляє, що «закладає основу» для розгортання 1000 автономних транспортних засобів на кількох ринках протягом наступних п’яти років.

До кінця року автономні автомобілі Argo будуть доступні на платформі Lyft в Маямі, де Argo тестує свої технології протягом останніх кількох років. Якщо клієнти Lyft знаходяться в певній географічній зоні, їм буде запропоновано поїхати на автономному транспортному засобі до місця призначення. Втім, в цих автомобілях, як і раніше буде два водії, що сидять на сидіннях водія і переднього пасажира.

Останні кілька років Argo тестує свої автомобілі четвертого покоління в Маямі, Остіні і Вашингтоні, округ Колумбія, а також в Піттсбурзі, Детройті та Каліфорнії. Компанія також готується запустити автономну службу мікротранзиту і доставки разом з VW в Німеччині, використовуючи свою автономну технологію п’ятого покоління, починаючи з 2025 року.

Раніше повідомлялося, що автобуси без водія та інші автономні транспортні засоби незабаром можуть з’явитися на вулицях Німеччини після того, як депутати в нижній палаті парламенту затвердили нові правила для безпілотних автомобілів.

Законопроєкт змінює правила дорожнього руху, дозволяючи використовувати автономні транспортні засоби на регулярній основі по всій Німеччині.

Він стосується тих транспортних засобів з повністю автономними системами, які підпадають під класифікацію Рівня 4, коли комп’ютер повністю контролює автомобіль, і для його управління або спостереження не потрібен водій-людина.

До цього часу для безпілотних транспортних засобів були потрібні спеціальні дозволи — в основному вони були дозволені тільки в комерційних і промислових зонах.