На українсько-угорському кордоні - ремонт покриття мосту через Тису, рух транспорту з України до Угорщини здійснюється однією смугою

Згідно з попередніми домовленостями між Україною та Угорщиною в пункті пропуску для автомобільного сполучення "Чоп (Тиса)" з 22 липня представники "Укравтодору" в Закарпатській області розпочали ремонтні роботи мосту через річку Тиса, повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Вказані заходи будуть здійснюватися в період з 22 липня по 29 вересня поточного року на вантажних смугах руху на прибуття в Україну та вибуття з України на українській стороні мосту через річку Тиса", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рух транспортних засобів (вантажних, легкових, автобусів і мікроавтобусів) здійснюватиметься реверсно через центральну частину мосту в порядку черги, у взаємодії з контрольними службами обох сторін.

У прес-службі "Укравтодору" області зауважили, що аварійні роботи з ремонту дорожнього покриття виконують у межах експлуатаційного утримання.

"У зв'язку з цим для руху вантажного транспорту закрита права смуга. Тому рух всього транспортного потоку з України до Угорщини здійснюється однією смугою... Плануємо завершити роботи на мосту через Тису через два місяці", - йдеться в повідомленні.