Названо дату повного переведення Mercedes-Benz на електродвигуни

Із 2025 року автовиробник Daimler має намір випускати автомобілі під маркою Mercedes-Benz тільки на електротязі.

Про це йдеться в заяві голови ради директорів Daimler Ола Калленіуса, пише reuters. «До 2022 року Mercedes-Benz буде мати «чисті» електромобілі, джерелом енергії в яких служить акумуляторна батарея, у всіх сегментах, що обслуговуються компанією. Починаючи з 2025 року, всі нові моделі транспортних засобів будуть тільки електричними, і клієнти зможуть вибрати повністю електричну альтернативу для кожного автомобіля, виробленого компанією», - сказав він. У компанії уточнили, що зараз активно йде процес переходу на електромобілі, особливо в люксовому сегменті. Для виробництва акумуляторів по всьому світу будуть створені вісім нових заводів, що випускають стандартизовані батареї для електромобілів. Для зарядки своїх моделей німецький автовиробник має намір розгорнути глобальну мережу зарядних станцій Plug & Charge.

Нагадаємо, із 20з5 року в ЄС хочуть заборонити продаж автомобілів на бензині та дизелі.

В Україні Мінінфраструктури запропонувало з 2027 року ввести заборону на реєстрацію вживаних авто з дизельними двигунами внутрішнього згоряння. Із 2030 року наступить повна заборона ДВЗ.

У Великій Британії з 2035 року повністю припинять продаж бензинових, дизельних та гібридних авто. Раніше це планували зробити у 2040 році, але виявилося, що у королівстві не встигнуть таким чином скоротити шкідливі викиди в атмосферу майже до нуля.

А Каліфорнійська законодавча асамблея має намір з 2040 року заборонити реєстрацію на території штату автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.