Китайські автомобілі здивували рівнем надійності

Фахівці американського агентства J. D. Power опублікували черговий рейтинг. Цього разу вони досліджували ринок китайських автомобілів і назвали найнадійніші з них.

Це перша добірка такого типу.

Раніше експерти орієнтувалися на машини, випущені європейськими та американськими виробниками. Утім, це не дивно, адже часи, коли автомобілі з Китаю вважалися жалюгідними, давно минули.

З кожним роком китайські автовиробники посилюють свої позиції на світовому ринку. Їхня продукція стає більш технологічною і надійною, з хорошим стилістичним опрацюванням, що виходить за рамки звичного.

Продаються автомобілі як всередині країни, так і за кордоном. Однак багато марок все ж орієнтовані виключно на внутрішній ринок. Тому експерти агентства склали одразу два рейтинги. В один вони внесли всі моделі китайського виробництва, а в другий — суто китайські бренди.

Фахівці опитали власників нових автомобілів на предмет поломок і недоліків, виявлених протягом перших 90 днів використання. На підставі цих даних і було складено рейтинг. В середньому на 100 машин припало 209 поломок.

Найкраще серед моделей китайського виробництва себе показали автомобілі марки GAC Honda. Друге і третє місце розділили між собою GAC FCA Jeep і Changan Ford.