Bentley Continental GT більше не отримає екстремальних версій

Купе Continental GT і кабріолет Continental GTC у виконанні Speed залишаться топовими версіями для нинішнього покоління моделі. Більше ніяких модифікацій на кшталт Supersports або GT3-R, які були в лінійці британських дводверок попередніх поколінь, у Bentley більше не буде.

Причина проста: тепер на порядку денному не “заряджені” моделі, а гібридні-компанія працює над відповідною версією купе GT, яка отримає можливість зарядки від мережі.

У минулому поколінні Continental GT існувала версія GT3-R, яка оснащувалася 580-сильним мотором V8, а потім з’явилася ще більш екстремальна модифікація Supersports з 710-сильним двигуном W12.

На сьогоднішній день “континентальну” лінійку очолює 659-сильний GT Speed і, як повідомляє видання Autocar з посиланням на главу відділу досліджень і розробок Bentley Маттіаса Рабе, нічого потужнішого в гамі вже не з’явиться.

Клієнтам марки, зазначає він, тепер потрібніші гібридні моделі-особливо в світлі прийдешніх обмежень для автомобілів з ДВС в деяких європейських містах.

Рабе зазначає, що клієнти в даний час висловлюють явний інтерес до автомобілів, які здатні пересуватися на електротязі хоча б обмежений час, тому у компанії працюють над версією Continental GT з можливістю зарядки від розетки.

Однак не факт, що вона запозичить силову установку на базі V6 і електромотора у седана Flying Spur Hybrid, оскільки на ключових ринках купе набагато краще продається з W12, ніж з V8.

Тому є ймовірність, що гібридний GT отримає більш потужну силову установку, ніж седан. Яку саме, інженерам ще належить вирішити.