На Прилуччині влаштовують тимчасову переправу через річку Удай

Продовжуються підготовчі роботи до реконструкції мосту через річку Удай поблизу с. Переволочна, що на Прилуччині (на трасі Н-07 Київ - Суми – Юнаківка). Наразі підрядна організація влаштовує тимчасову об’їзну дорогу: здійснено віброзанурення шпунтів для тимчасової переправи через річку.Повідомляє Чернігівська ОДА

Цей міст, довжиною понад 84 метри, побудований у 1970 році. У процесі реконструкції стару споруду демонтують і зведуть нову, що відповідає сучасним нормам навантаження та безпеки дорожнього руху.

Нагадаємо, що поточного року у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Протяжність дороги на території області — майже 143 км. Це шлях поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною. Траса побудована у 1965-1980 роках. Уже тривалий вона непридатна до сучасного транспортного навантаження.

Загалом у межах програми "Велике будівництво" цьогоріч на Чернігівщині планується відремонтувати 182 км кілометри доріг державного значення.