Київ впроваджує інтелектуальну транспортну систему: чого чекати водіям

Заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Петро Оленич повідомив, що у Києві продовжується впровадження транспортної системи на базі камер міської системи відеоспостереження. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

«Розумному місту - інтелектуальна транспортна система.

У Києві продовжується впровадження транспортної системи на базі камер міської системи відеоспостереження. Вона допоможе зменшити затори на дорогах та зробить муніципальний транспорт більш ефективним.

Аналоги таких систем вже показали свою ефективність в багатьох містах Європи та США. Вони відстежують інформацію про завантаженість доріг та відправляють ці дані дорожнім службам або ж поліції. Тому час реагування на дорожні перешкоди чи ДТП буде в рази швидшим. Саме така система дозволила розвантажити дороги одного із найбільших міст у світі - Нью-Йорку.

Найскладніші перехрестя в Києві вже аналізуються 31 камерою ІТС. До кінця року планується під'єднання ще 43 камер.

Загалом до аналітичного модулю прогнозування завантаженості трафіку під'єднано більше тисячі камер міста, а у разі необхідності підрахунок транспортного потоку виконують і номерні камери.

Додам, що спільно із зарубіжними партнерами ми проводимо аналіз комплексної схеми руху транспорту. Одне з головних завдань - оптимізація керування світлофорними об‘єктами», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, про топ-10 авто, які незабаром стануть кросоверами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.