Toyota випустить за рік на 300 тисяч машин менше, ніж було заплановано

Все через брак мікросхем. Toyota підтвердила, що планує випустити 9 мільйонів автомобілів в цьому фінансовому році, що закінчується 31 березня. Раніше компанія очікувала, що за цей період вона зробить 9,3 мільйона автомобілів.

Цікаво, що хоча Toyota підтверджує значне скорочення виробництва, вона не переглядала свій прогноз прибутку в розмірі 22,7 млрд доларів протягом фінансового року.

Автовиробники в усьому світі відчувають скорочення виробництва на тлі пандемії і брак мікросхем. Toyota додала, що уповільнення виробництва на її заводах з виробництва запчастин у В’єтнамі та Малайзії посилює проблеми, які вже виникли в зв’язку з нестачею мікросхем.

Керівники Toyota підтвердили, що причиною виробничих проблем є поєднання коронавірусу і брак напівпровідників. Деякий час Toyota була в змозі чинити опір зниженню планових обсягів випуску, тому що у неї був запас компонентів.

Попит на мікросхеми в багатьох галузях продовжує зростати, при цьому багато людей як і раніше працюють з дому, а продажі смартфонів, планшетів і комп’ютерів залишаються високими. Практично кожна галузь, в якій використовуються мікросхеми, відчуває вплив дефіциту.

Джерело: Амперкар