На дорозі Київ - Суми – Юнаківка ремонтують Тростянецьку балку

Тростянецька балка — одна із найскладніших ділянок капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка на території Чернігівської області. В процесі ремонту встановлять нову переливну трубу із влаштуванням регульованого шандорного пристрою. Стару — затампонують бетоном. На понаднормових ухилах влаштують додаткові смуги руху на підйом в обох напрямках в сторону Прилук і Срібного.Повідомляє Чернігівська ОДА

Тут розташована велика гідротехнічна споруда. Зокрема для перетоку води з водосховища «Тростянецька балка» в ставок влаштовано двовічкову трубу отвором на збірних фундаментах, ділянка дороги, що повторює рельєф місцевості в районі балки, має понаднормові ухили, а тому взимку за негоди тут складно рухатися.

"Минулого тижня відбулася виробнича нарада за участю представників замовника робіт (Служби автомобільних доріг у Чернігівській області), підрядної організації, що виконує роботи, та проєктної організації. Обговорили яким чином втілити проєктні рішення на практиці та узгодили план робіт на об’єкті" - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Протяжність дороги по території області - майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною.