Розкрито деякі подробиці про бюджетний хетчбек Tesla

Всупереч чуткам, які поширювалися в засобах масової інформації, автомобіль не буде випускатися під індексом «2».

На зустрічі зі своїми співробітниками Ілон Маск розкрив кілька подробиць про майбутній бюджетний електрохетч. Як виявилося, назва Tesla Model 2, що з’являлася в мережі, помилкова.

Поки що відомо, що перспективний хетч створювався в умовах повної секретності відділенням Tesla China для китайського ринку. Проте, він може дебютувати і в інших країнах. Деякі ЗМІ були впевнені, що машина отримає найменування Model 2 і її прайс не перевищить цифру у 25 тисяч доларів.

За розробку відповідає науково-дослідний центр в Шанхаї. Подібного роду структура стала першою для Tesla за межами рідних Сполучених Штатів. Його глава, Том Чжу ще в лютому розповідав китайським ЗМІ, що вони готові розробити та випустити оригінальну модель під американським брендом.

Тепер же сам Маск підтвердив, що новинка отримає іншу назву. Незабаром на одному з Instagram-акаунтів з’явилися незвичайні рендерні зображення електричного хетча в декількох кольорах, який підписаний як Tesla Q. Поки що офіційних коментарів від компанії не було, проте очевидно, що це фанатська робота, яка не претендує на реальність.

Цікаво й те, що за словами глави бренду, він сподівається випустити новинку до 2023 року. Нагадаємо, що трохи раніше з’являлася інформація про нібито завершений прототип електрохетча. За неперевіреною інформацією, машину можуть представити в кінці цього року.