Укрпошта почне доставляти водійські посвідчення

Після замовлення водійського посвідчення в Дії чи електронному кабінеті водія їх можна буде отримати на відділення Укрпошти або кур’єром.

Уряд прийняв відповідну постанову, яка дозволить вдосконалити отримання водійських прав, які були оформлені під час заміни, йдеться на сайті Кабміну.

В умовах пандемії COVID-19 можливість отримати водійське посвідчення поштою або кур’єром особливо актуальна. Замість того, щоб йти особисто до сервісного центру МВС, українці зможуть замовити нове посвідчення в найближче відділення Укрпошти або доставку кур’єром та забрати у зручний для себе час без черг.

“Це дозволить отримати послуги швидко, зручно, а найголовніше — безпечно”, – переконані в уряді.

Для того, аби замінити водійське посвідчення через Дію з можливістю доставки готового документа варто виконати наступний алгоритм: Зайдіть у застосунок Дія в розділ “Послуги” — “Заміна посвідчення водія”

Виберіть причину заміни та вкажіть місце реєстрації проживання

Виберіть спосіб доставки водійського посвідчення

Прикріпіть скан або фото актуальної медичної довідки та підтвердьте відображення у водійському посвідченні групи крові та резус-фактора

Вкажіть контактні дані

Підпишіть заяву

Після підписання та відправлення заяви оплатіть за послуги з видачі посвідчення водія та доставки Як тільки водійське буде готове, воно з’явиться у Дії, а пластиковий документ доставлять згодом кур’єром або у вибране відділення Укрпошти.