Автономність Mercedes-Benz EQS виявилася на третину гіршою заявленої

BizUa

Автономність електричного ліфтбека Mercedes-Benz EQS виявилася більш ніж на третину гірше заявленої. Навесні в Mercedes-Benz анонсували “далекобійність” флагмана на рівні 770 кілометрів (478 миль), але тести по американському стандарту EPA показали, що задньопривідна п’ятидверка не проїде без підзарядки більше 563 кілометрів (350 миль). Результат повнопривідного EQS ще гірше-547 кілометрів або 340 миль.

Американські журналісти відзначили, що автономність Mercedes-Benz EQS виявилася нижче очікуваного, адже німецький електромобіль поступився не тільки рекордсмену Lucid Air, але і оновленої Tesla Model S.

Схоже, що на велику далекобійність розраховували і в Mercedes-Benz, адже на презентації звучала цифра в 770 кілометрів по циклу WLTP. У теорії EQS не повинен значно поступатися Lucid Air, оскільки у німецького ліфтбека порівнянна по ємності тягова батарея (на 115 кіловат-годин, з яких ефективно використовується 108 кіловат-годин), а коефіцієнт аеродинамічного опору не перевищує 0,2 — це один з кращих показників в індустрії.

Журналісти звернули увагу на незначну (менше трьох відсотків) різницю в автономності між задньопривідним EQS 450+ з 20-дюймовими покришками і повнопривідним EQS 580 4matic+ на 21-дюймових колесах — у американських електрокарів типорозмір шин сильніше впливає на запас ходу.

Офіційних документів EPA за підсумками тестів Mercedes-Benz EQS не опубліковано, так що не можна виключати, що автовиробник з якоїсь причини добровільно знизив показники автономності.

Зовсім скоро перевірити далекобійність електромобіля EQS зможуть російські споживачі-в нашій країні продажі флагмана суббренда Mercedes-EQ повинні початися до кінця року.