Електричний фургон Citroen e-Dispatch: ціна, характеристики, фото та деталі

Auto-portal

Citroen оголосила повну інформацію та ціни на електричний варіант свого фургона Dispatch середнього розміру. Він відомий як Citroen e-Dispatch і зараз продається у Великобританії. Діапазон починається з 26450 фунтів стерлінгів після того, як урядовий грант на плагін ван був застосований для моделі початкового рівня. Ціна моделі з найдовшим діапазоном і найвищою специфікацією збільшилась до 35070 тисяч.

Сестринські моделі, такі як peugeot e-Expert, Vauxhall Vivaro-e зовні дуже схожі на стандартну дизельну Dispatch, яка продається з 2016 року. Єдиними видимими відмінностями є зовнішній зарядний порт на лівому крилі передньої частини, а також порожня секція в передній решітці радіатора і значок «e» праворуч від решітки радіатора на лівій задній частині.

Пропонуються два рівні комплектації: Enterprise Pro і Driver Pro. Стандартний комплект на першому містить 16-дюймові сталеві колеса, подвійні розсувні бічні двері, денні ходові вогні та повнорозмірне сталеве запасне колесо. Усередині подвійне пасажирське сидіння зі складаним зовнішнім і розкладним письмовим столом на задній панелі в центральному сидінні.

Бортова технологія містить задні датчики паркування, автоматичні ліхтарі та склоочисники, семидюймовий кольоровий сенсорний екран з Bluetooth, цифрове радіо, Apple CarPlay та Android Auto. Специфікація Driver Pro спирається на цей список комплектів з 17-дюймовими легкосплавними дисками, металевою фарбою, світлодіодними денними ходовими вогнями, передніми та задніми датчиками паркування, 180-градусною задньою камерою паркування, головний дисплей і пакет безпеки. Останній додає попередження про виїзд зі смуги руху, розпізнавання обмеження швидкості, інтелектуальну адаптацію швидкості та попередження про увагу водія. E-Dispatch оснащений електродвигуном потужністю 134 к.с. з максимальним крутним моментом 260 Нм. Максимальна швидкість в кожному з трьох режимів водіння (Eco, Normal і Power) становить 80 миль год. Normal оптимізує як діапазон, так і продуктивність, тоді як Power прагне запропонувати таку ж продуктивність, як і звичайний режим, коли фургон повністю завантажений. Eco обмежує крутний момент і потужність двигуна, а також опалення і кондиціонування, щоб максимізувати дальність поїздки.

E-Dispatch пропонується з вибором двох батарей: моделі 50 кВт год, що проїжджатиме до 148 миль на одному заряді, або версії 75kWh, здатної проїхати 211 миль. Акумулятор на 50 кВт год доступний з розмірами корпусу “XS” і “M”, тоді як опція 75 кВт год може бути вказана з розмірами “M” і “XL”.

Менша батарея на 50 кВт-год займає сім з половиною годин для зарядки від домашньої wallbox потужністю 7,4 кВт, або чотири години та 45 хвилин від комерційного трифазного джерела живлення потужністю 11 кВт. Швидка зарядка з громадської точки зарядки 100 кВт займає всього 30 хвилин. Час зарядки для більшої батареї на 75 кВт-год трохи менш як 11 з половиною годин від домашньої wallbox, сім годин від комерційного постачання і 45 хвилин від громадського швидкого зарядного пристроїв. Для обох батарей, щоб отримати максимальну швидкість зарядки від комерційного трифазного джерела живлення, потрібно вказати вашу електронну диспетчеризацію з додатковим бортовим зарядним пристроєм потужністю 11 кВт за додаткову плату. Обидві батареї також покриваються гарантією 8 років 100 000 миль.

Додаток для смартфонів MyCitroen може бути використаний для віддаленого запуску, зупинки або планування зарядки, а також охолодження або нагрівання інтер’єру фургона перед поїздкою. Citroen у Великобританії має партнерські відносини з Pod Point для постачання та встановлення зарядних пристроїв wallbox, однак будь-яка wallbox буде працювати з e-Dispatch.

З батареями, встановленими на шасі фургона, Citroen обіцяє не скорочення вантажного простору в порівнянні з дизельним аналогом e-Dispatch. Фургон доступний в трьох довжинах, включаючи 4,6-метровий, 5,1-кубічний метр XS, який призначений для полегшення доступу до міських центрів і паркувальних місць.

Обсяги навантаження варіюються від 4,6 до 6,6 кубічних метрів, в той час, як всі версії мають вантажне навантаження до тонни та ширину між колісними ними 1,25 метра, що достатньо для завантаження піддону Євро. Citroen дає «нормальні» та «збільшені» показники корисного навантаження для кожної версії e-Dispatch, які викладені наступним чином. Citroen каже, що електрична Dispatch забезпечить покращений комфорт, з “обмеженим шумом або вібрацією” завдяки електричній силовій трансмісії, що також зробить фургон дешевшим для роботи та обслуговування протягом всього свого життя. Компанія також вважає, що необмежений доступ до зон з наднизькими викидами в містах стане великою точкою продажу електричного фургона, особливо для підприємств, що забезпечують доставлення.

E-Dispatch, яка знаходиться на материнській компанії Citroen платформи EMP2 PSA Group, знаходиться між більшим e-Relay і меншим e-Berlingo в асортименті бренду LCV. Citroen планує запропонувати електрифіковану версію кожного легкого комерційного автомобіля у своїй моделі, причому 100% його модельного ряду буде доступна з електроенергією до 2025 року.