Audi підвищила потужність найбільш безкомпромісних R8

BizUa

Компанія Audi підвищила потужність самих безкомпромісних R8-ревізії піддали сімейство задньопривідних суперкарів з приставкою RWD. Розширено перелік базового обладнання, а віддача 5,2-літрового «атмосферника» V10 FSI збільшена на 30 кінських сил і 10 Нм. В Європі Audi R8 performance RWD замінять звичайні купе і спайдери, тобто з жовтня і задньо-, і повнопривідні «Ер восьмі» будуть продаватися тільки у виконанні performance.

Покупцям Audi R8 performance RWD не доведеться доплачувати за спортивну підвіску, задній диференціал, що самоблокується, полегшені диски діаметром 19 або 20 дюймів, а також за профільовані крісла з обробкою зі шкіри Nappa. Як і раніше, доступні два типи кузова: купе і спайдер.

Середньомоторні задньопривідні дводверки з приставкою performance розвивають 570 кінських сил і 550 Нм крутного моменту. Тяга від 5,2-літрового V10 передається через 7-швидкісний «робот». З дорогих опцій можна відзначити вуглець-керамічні гальма і аудіосистему з динаміками в підголівниках.

Спайдер розганяється з місця до 100 кілометрів на годину за 3,8 секунди, набирає 327 кілометрів на годину, важить 1695 кілограмів і коштує від 162 тисяч євро. Вибравши купе можна відіграти 0,1 секунди в розгоні до “сотні”, виграти два кілометри на годину в максимальній швидкості, заощадити центнер спорядженої маси і 13 тисяч євро.

Оновленням Audi R8 RWD напевно зможуть скористатися і росіяни, адже в 2022 році німецька марка обіцяла повернути суперкар на наш ринок. Схоже, у нас будуть продавати і задньо, і повнопривідні R8 performance, хоча офіційно лінійка версій для нашого ринку не підтверджена.