В Україні "заберуть" частину розмитнених "євроблях"

Бізнес UA

Власники автомобілів на європейських номерах стикаються з проблемами навіть після розмитнення «єврономерів».

Основна проблема у власників авто на «єврономерах» виникає вже після розмитнення, на етапі постановки машини на облік, якщо в ході проходження експертної перевірки на кузові машини виявляються пошкодження або повна відсутність VIN-коду.

Як заявив автоюрист Іван Казачук, в цьому випадку автомобіль підлягає вилученню прямо під час експертизи в сервісних центрах МВС (МРЕВ).

Ця проблема виникає тому, що українці купували в ЄС старі авто і часто з пошкодженими VIN-кодами.

Іноді пошкодження коду може бути результатом корозії, але найчастіше код пошкоджують навмисне.

«Самостійну перевірку VIN-номера потрібно зробити ще до зняття автомобіля з обліку. Просто подивіться, чи всі цифри, букви є, такі самі вони, як в техпаспорті, чи немає сторонніх втручань або іржі, яка не дозволить експерту в МРЕВ перевірити цей номер», — зазначив експерт.

Якщо ж у сервісному центрі вважатимуть, що номер умисно могли зробити нечитабельним, правоохоронці почнуть кримінальне провадження. У разі вилучення автомобіля гроші, сплачені за розмитнення, поверненню не підлягають.

«Найчастіше факти критичних пошкоджень VIN-номера виявляються вже в сервісних центрах, коли запізно щось робити», — говорить експерт.

«Якщо було втручання і VIN-код підроблений, тут основним завданням буде довести, що це зробив не нинішній власник, і що він лише став жертвою ситуації, оскільки купив машину думаючи, що вона легальна. Від штрафу в 170 тис. грн власник „єврономера“ в цьому випадку застрахований, тому що це штраф за те, що автомобіль не був розмитнений. А тут виходить така ситуація, що людина розмитнилася, але потім не змогла поставити машину на облік через такі от моменти по VIN-номеру», — підкреслює експерт.