BMW обіцяє приробити величезні «ніздрі» і на інші моделі марки

BizUa

Компактвен BMW 2-Series Active Tourer зі зміною покоління теж обзавівся величезними «ніздрями» в стилі інших моделей марки, і, як розповів віце-президент по дизайну BMW Group Адріан ван Хойдонк, це тенденція буде продовжуватися.

Дизайнер зазначив, що цей стилістичний прийом необхідний для того, щоб баварські автомобілі були миттєво впізнаваними в дзеркалі заднього виду. Більш того, “ніздрі” будуть збільшуватися не тільки у висоту, але і в ширину.

Як пояснив Адріан ван Хойдонк в інтерв’ю виданню BMW Blog, компанія хоче, щоб її автомобілі були миттєво впізнаваними, а прийом з гратами радіатора відмінно для цього підходить. “Ми хочемо, щоб BMW могли дізнатись у дзеркалі заднього виду”, – сказав ван Хойдонк, додавши, що люди повинні вміти вивчати і модель, крім того, що це “просто ще один BMW”.

Тому “ніздрі” будуть рости у висоту і ширину — в залежності від конкретної моделі і її характеру, додав стиліст, зазначивши також, що це торкнеться «майже всіх» моделей. Про подальші перспективи дизайну BMW Ван Хойдонк міркувати не став.

Головний дизайнер BMW Домагой Дукеч раніше вже виправдовувався за гігантські решітки радіатора і заявляв, що йому доводилося чути негативні відгуки про зовнішність сучасних баварських моделей, проте перед стилістом і не стояло завдання «догодити всьому світу».

За словами Дукеча, неможливо створити дизайн, який сподобається всім. «В першу чергу, ми повинні порадувати своїх клієнтів”, – вказав стиліст. Дукеч також додав, що BMW як “прогресивний і новаторський бренд «буде випускати автомобілі з «яскравими відмінними рисами, не властивими іншим машинам».