Новий KIA Sportage 2022 у своєму базовому фініші

Auto-portal

Новий KIA Sportage 2022 року незабаром почне наступ на європейські дилерські центри. П’яте покоління успішного і популярного позашляховика KIA було помічено серед білого дня. Ця версія буде істотно відрізнятися від решти обробки, яка складе діапазон.

У вересні минулого року в Європі дебютувало п’яте покоління KIA Sportage. Довгоочікуване оновлення популярного компактного позашляховика KIA вже є реальністю. Модель, яка адаптується до нових часів, коли зв’язок, автоматизація та електрифікація є головними героями. Корейська модель пройшла повну реконструкцію, щоб залишатися одним з орієнтирів своєї конкурентної категорії.

Незабаром розпочнеться комерціалізація нового Sportage, який буде вироблятися в Жиліні (Словаччина). Очікується, що постачання почнуться в першій половині 2022 року. Однак, і в тому, що відбувається офіційний запуск на Старому континенті є багато очікувань про те, як буде складатися ситуація. Новий Sportage дебютував на європейській території, одягнувши одну з найбільш ексклюзивних конфігурацій, які ми можемо знайти в асортименті, фініші GT-Line. Як виглядатиме нове покоління у своїй базовій конфігурації? Прикладом є простіша зовнішня обробка та інтер’єр з більш низькою якістю обробки.

Як видно на шпигунських фотографіях, спереду ми знайдемо бампер з більш традиційними формами, а обрізки, які оточують решітку радіатора, не пофарбовані в один колір кузова. Окремо слід відзначити конструкцію і розмір легкосплавних дисків, які підходить цьому агрегату. А в задній частині ми також повинні виділити форми бампера.

Залишаючи осторонь екстер’єр, всередині салону ми будемо охоплені більш скромними коригуваннями. Але, крім матеріалів, що використовуються для обробки та оббивки, ми повинні зосередитися на мультимедійній системі та приладобудуванні. Найбільш оснащені версії мають систему з двох 12,3-дюймових екранів, один з яких TFT для цифрового приладового кластера і другий дотик, який ключем до обробки інформаційно-розважальної системи. Базова версія нового Sportage, як бачите, хоча і підтримує двох екранну систему, має менший розмір і чорні кадри можна чітко оцінити. Навіть сенсорний екран, який увінчає центральну консоль, має обертові елементи керування, яких немає у версії GT-Line. І що не менш вражає, ми стикаємося з версією з механічною коробкою передач. Тип передачі, який втрачає популярність з прискореною швидкістю.