Новий BMW M4 CSL зняли на відео на Нюрбургринзі

Автопоради

Подивіться (і послухайте), як саме екстремальне купе обкатують на Північній петлі.

Розмови про те, що у нового BMW M4 з'явиться модифікація більш екстремальна, ніж нинішня 510-сильна Competition, йдуть вже давно. Черговим доказом стало свіже відео, зняте під час випробувань прототипу на Нюрбургринзі.

Купе, для якого начебто відродять шильдик CSL, тестують частково замаскованим, але розгляду зміни в дизайні екстер'єру все одно можна. Наприклад, радіаторна решітка збереже обриси і розміри, але отримає нове наповнення у вигляді Y-образних елементів. Поміняються повітрозабірники в передньому бампері, з'являться нові аеродинамічні елементи, включаючи більш широкі бічні «спідниці» і задній спойлер.

Галерея: Нові шпигунські фото BMW M4 CSL

Судячи з камуфляжу, BMW M4 CSL буде відрізнятися від молодших версій, в тому числі, і світлотехнікою. Нам вже зустрічалися повідомлення про те, що спорткар отримає якісь нові M-фари, можливо - з жовтими вогнями в дусі старшого M5 CS.

Крім того, в ролику можна почути роботу двигуна хардкорних двухдверкі. За попередніми даними, рядну «турбошестерку» форсували з 510 до 540 к.с., причому поєднуватися вона буде тільки з восьмиступінчастою автоматом і заднім приводом, тоді як M4 Competition доступний і з повним приводом M xDrive, а базовому заднеприводному спорткупе покладена шестиступінчаста механіка.

BMW M4 CSL також повинен стати легше побратимів за рахунок більш щедрого використання вуглеволокна і отримати інші настройки підвіски, рульового управління і ще ряду систем. Виробництво начебто стартує в липні 2022 року - в акурат до п'ятдесятиріччя підрозділу BMW M - і триватиме лише до лютого 2023-го. Потім, з липня 2023 року до лютого 2024-го компанія буде випускати технічно близький седан M3 CS. Приблизно в тому ж часовому проміжку повинен з'явитися спортивний універсал M3 Touring.

Галерея: Шпигунські фото BMW M4 CSL