Добігає кінця ремонт автомобільної дороги Н-15 Запоріжжя – Донецьк

ПДР

В липні поточного року, в рамках президентської програми “Велике будівництво”, було розпочато поточний середній ремонт ділянки км 51+106 – км 69+888 автодороги національного значення Н-15 Запоріжжя – Донецьк. Це ділянка від річки Верхня Терса, перетинає автодорогу, через смт Новомиколаївка й до самої межі з Дніпропетровською областю. Її протяжність — 18,8 км.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізької області, роботи виконує ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Станом на сьогодні, 12 жовтня, вже влаштували верхній шар дорожнього покриття на більшості загальної протяжності ділянки, що ремонтується. Щебенево-мастиковий асфальтобетон наразі укладено близько на 14 км автодороги.

До цього дорожники відфрезерували старе дорожнє покриття, виконали стабілізацію основи дорожнього одягу та влаштували вирівнюючий шар дорожнього покриття на всій протяжності ділянки. Роботи з влаштування вирівнюючого шару виконували навіть вночі.

Наразі підрядникам залишилось влаштувати верхній шар з ЩМА на залишку ділянки — це трохи більше, ніж 5 км. Після цього буде нанесено дорожню розмітку, встановлено нові дорожні знаки та, у відповідних місцях, бар’єрну огорожу.