З’явилася нова фотографія недорогого седана Skoda Slavia

BizUa

Компанія Skoda продовжує тизерну кампанію нової моделі-бюджетного седана Slavia для ринків, що розвиваються, названого на честь велосипедів, які в кінці 19 століття випускали засновники Skoda Вацлав Лаурін і Вацлав Клемент.

В основу чотирьохдверки ляже спрощена версія модульної платформи MQB, на якій вже побудований кросовер Kushaq, а першим ринком для Skoda Slavia стане Індія — там новинка дебютує до кінця 2021 року.

З Kushaq седан розділить не тільки платформу MQB-A0, але і гаму двигунів, в яку входять 115-сильна «турботрійка» 1.0 і півторалітровий агрегат, що розвиває 150 кінських сил. У випадку з кросовером пару першому складають шестиступінчасті “механіка” або автомат, а другому – семидіапазонна роботизована коробка.

На новому знімку автомобіль закутаний в камуфляжну плівку: її дизайн був обраний в ході конкурсу. Переможцю була обіцяна поїздка до Праги, тому, хто посів друге місце, подарували графічний планшет, а фахівців, які потрапили до першої п’ятірки, нагородили фірмовою сувенірною продукцією Skoda.

Довжина Slavia складе майже 4,5 метра — за цим параметром седан порівняємо з Volkswagen Virtus, аналогом Polo для ринків, що розвиваються.

В Індії Slavia прийде на зміну застарілому Rapid, який продається в країні з 2011 року, а її основними конкурентами, крім згаданого Virtus, стануть бюджетники Honda City і Hyundai Verna.