DS випустив нові версії DS 4 для європейського ринку

АВТОГІД

Компанія DS поширює асортимент моделі DS 4 на нові ринки Європи. Раніше авто продавали тільки у версії “La Premiere”, а наразі з’явились ще три додаткові варіанти. Автомобіль отримав три додаткові основні рівні обробки: Base, Performance Line і Cross. Більш того, версія Cross має три варіанти обладнання: Bastille +, Trocadero і Rivoli.

Варіант DS 4 Bastille + оснащений хромованою обробкою ззовні і корпусами дзеркал, пофарбованими в чорний глянець. Також модель отримала повністю світлодіодну оптику, 17-дюймові колісні диски, паркувальні датчики та камеру заднього виду. Салон оброблений тканиною, також в ньому встановлений 7-дюймова цифрова панель приладів та 10-дюймовий мультимедійний сенсорний екран. Даний варіант є найдешевшим, його вартість становить 33 500 доларів.

Варіант Trocadero отримав 19-дюймові колісні диски, хромовану решітку радіатора та тканинну обробку салону. Також в ньому є штатна система навігації та розпізнавання голосових команд. Його вартість становить 38 100 доларів.

Топова версія DS Rivoli також отримала 19-дюймові колісні диски, світлодіодну оптику з матричною технологією, чорну оббивку салону та систему напівавтономного водіння другого рівня з адаптивним круїз-контролем. Вартість автомобіля дорівнює 46 400 доларів.