Новий Kia Sportage вперше з’явився в Європі в «базі»

Motorcar

У вересні 2021 року в Європі дебютувало п’яте покоління Kia Sportage, хоча глобальна версія моделі була представлена ще влітку. Як відомо, європейський варіант відрізняється коротшою базою, яка була вперше спеціально розроблена для покупців у ЄС.

Новий Sportage виготовлятиметься у Жиліні (Словаччина), а поставки планується розпочати у першій половині 2022 р.

Kia Sportage у базовій комплектації

Kia Sportage 2022 року. Фото: KCB

Новий Sportage дебютував на Старому континенті з однією з найбільш ексклюзивних конфігурацій, яку можна знайти в асортименті виробника – обробці GT-Line. Проте, як виглядатиме нове покоління у базовій конфігурації?

Нові шпигунські фото розкрили відповідь на це питання. Впольований примірник має простішу зовнішню обробку та інтер’єр з нижчою якістю оснащення.

Як можна побачити на шпигунських фотографіях, у передній частині знаходиться бампер із більш звичними формами, а елементи, що оточують решітку, не пофарбовані в колір кузова. Окремо слід відзначити конструкцію та розміри легкосплавних дисків, якими оснащений цей екземляр. Ззаду також треба виділити форми бампера.

Kia Sportage 2022 року. Фото: KCB

Якщо не брати до уваги зовнішній вигляд, то інтер’єр теж отримав декілька скромніших корекцій. Але, окрім матеріалів, що використовуються для обробки та оббивки, привертає увагу й мультимедійна система та прилади.

В той час, як топові версії мають систему з двох 12,3-дюймових екранів, один з них TFT для цифрової панелі приладів і другий сенсорний екран, базова версія нового Sportage, хоча й підтримує систему з двома екранами, вони менші й мають товсті чорні рамки.

Також, завдяки наявності важеля коробки передач, можна зробити висновок, що виробник не відмовиться в Європі від версій з механічною коробкою передач.

Влітку автовиробник також показав новий Kia Sportage у базовій комплектації для глобального ринку, а Motorcar проаналізував, що змінилось в новому поколінні кросовера?

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es