Серійне виробництво Cybertruck знову відклали. Тепер до 2023 року

AMPERCAR

Американська компанія Tesla знову перенесла дебют електричного пікапа Cybertruck. Як повідомляє видання forococheselectricos.com, на цей раз обіцяється випустити його в 2023 році.

Cybertruck автомобіль по-справжньому важкої долі. Зайва футуристичність зіграла з дітищем Ілона Маска злий жарт. Дійшло до того, що з’являлася інформація про невизначеності всередині команди щодо остаточного зовнішнього вигляду автомобіля. Більш того, тільки недавно спливли фотографії ходового прототипу, що може натякати на те, що Cybertruck досі знаходиться в процесі розробки і до товарної машини ще дуже далеко.

Втім, на цей раз все на багато прозаїчніше. Причиною чергового перенесення стали не технічні складності, не невизначеність всередині колективу з приводу тих чи інших деталей, а банальні порушення в ланцюжку постачання. Компанії просто не вистачає торгових суден. Торкнулося це й інших перспективних моделей: вантажівки Semi та спорткара Roadster.

Таким чином, анонсований мало не раніше інших, Cybertruck може виявитися справжнім аутсайдером, вийшовши на ринок пізніше Rivian R1T, Chevrolet Silverado EV, GMC Hummer EV і Ford F-150 Lightning.

Сам Ілон Маск покладає дуже високі надії на 2023 рік, коли, на його думку, будуть подолані абсолютно всі труднощі нестачі напівпровідників і логістичні проблеми. А поки що марка зосередиться на існуючому модельному ряду і продовжить нарощувати виробництво актуальних електромобілів.