Китайський електричний позашляховик Hongqi e-HS9 вийшов в продаж у Європі

Auto-portal

Першим ринком для люксового автомобіля стала Норвегія. Виходячи з озвученої ціни, автомобіль може бути дуже конкурентоспроможним. Китайський виробник люксових машин Hongqi починає продажі свого повністю електричного позашляховика e-HS9 в Європі.

Саме в цій країні частка електрокарів на ринку нових авто показує кращі результати. Європейцям зовнішність нового авто може нагадати Rolls-Royce. Це не дивно, оскільки нинішній дизайнер Hongqi раніше працював на цей британський бренд.

Довжина Hongqi e-HS9 становить 5 209 мм при відстані між осями в 3 110 мм. Для отримання великої вихідної потужності позашляховик оснастили двома моторами. На передній осі його віддача становить 218 к.с., а ззаду 333 к.с. На набір перших 100 км год потрібно всього 4 секунди, що є відмінним результатом при таких великих габаритах. Запас ходу також порадує: 500 км шляху без підзарядки. На передній панелі розташувався дуже великий сенсорний екран, який займає всю її ширину. Він об’єднує в собі інформаційно-розважальний комплекс і віртуальну панель приладів.

А ось управління кліматом буде здійснюватися через окремий блок з сенсорними клавішами. Вартість на Hongqi e-HS9 в Норвегії в перерахунку американські долари становить 72300. Китайська компанія вже отримала перші 500 замовлень на автомобіль.