Wuling готує експортну версію свого електрокара Mini EV

AMPERCAR

Спільне виробництво GM і SAIC готує модернізований мініатюрний електрокар Hongguang Mini EV під срібним логотипом, повідомляє autohome.com. Фотографії новинки виклало Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю.

Новий Hongguan отримав вельми серйозні зміни в зовнішності. В першу чергу багато помітять нову світлотехніку з X-подібним малюнком. Крім того, встановлено бампера і бічні спідниці з новим дизайном, і характерними помаранчевими декоративними вставками. Спереду також можна помітити псевдорешітку радіатора, яка хромованою смугою візуально з’єднує фари. На даху з’явилися рейлінги.

У технічній частині зміни теж будуть, але в компанії не поспішають розголошувати всі подробиці. Відомо тільки те, що єдиний електромотор отримав відчутну прибавку в потужності, тепер замість 27 кінських сил водієві буде доступна 41 «кінь».

Однак зовсім не факт, що електромобіль призначається для внутрішнього ринку Китаю. Цілком ймовірно машина призначається для експорту. Нагадаємо, в травні минулого року в GM-SAIC оголосили про створення нового логотипа Silver Badge. Тепер в Wuling існують моделі як зі срібним, так і з червоним значком. Юридично це просто друга емблема в рамках одного бренду. Приблизно тим же самим займалися в Haval, коли поділяли фірмовий знак на кілька кольорів, адресуючи машини різним категоріям громадян. Однак в GWM швидко зрозуміли дивину цієї ідеї і в кінцевому підсумку від неї відмовилися.

У Wuling все цікавіше, тому що срібна серія орієнтована на закордонні ринки, а червона – на внутрішній. Але при цьому обидві лінійки успішно продаються як в КНР, так уже і за кордоном, що вносить деяку плутанину. Раніше зазначалося, що Silver Badge орієнтований на ринки Латинської Америки, Близького Сходу, Південно-Східної Азії і деяких інших неназваних країн.