Стало відомо, чому європейці на 30 відсотків менше почали купувати нові автомобілі

Avtosota

Криза з продажем нових легкових автомобілів, схоже, продовжує набирати обертів. За повідомленням аналітиків така ситуація вже спостерігається четвертий місяць. На європейських ринках спостерігається антирекорд, а виробники машин б’ють на сполох.

Реєстрація нових автомобілів у ЄС суттєво знизилась

Одна з європейських аналітичних компаній провела дослідження та виявила, що реєстрація нових авто в Європі суттєво впала. Так, за їхніми підрахунками, у жовтні поточного року реалізація нових машин знизилася трохи більш ніж на 30%. Таким чином, загалом було продано 665 тисяч легкових транспортних засобів. Це призвело до історичного рекорду в даному регіоні у жовтні.

Більшість ринків ЄС зазнали серйозних збитків. У тому числі така четвірка країн як Італія, Іспанія, Франція та Німеччина. Відсоток втрат становив від 35,7 до 20,5.

Незважаючи на це, продажі авто з початку цього року на трьох ринках Європи залишаються позитивними. В Італії показник становить 12,7%, в Іспанії – 5,6%, у Франції – трохи більше ніж 3%. А от щодо Німеччини, то там збут нових машин знизився на 5,2%. Причини падіння продаж

Причиною такого падіння експерти називають кризу, що тривала, з електронними компонентами і напівпровідниками, які необхідні для виробництва легкового транспорту.

Проте, за підсумками перших десяти місяців цього року, реєстрація нових автомобілів у Європейських Союзі зросла на 2,2 відсотка. Це дещо більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За підрахунками фахівців, з січня до жовтня 2021 року було продано близько 8,2 млн. нових легкових машин. Позитивна динаміка поки що зберігається лише завдяки досить хорошим реалізаціям у перші місяці поточного року, порівняно з роком минулим.