Hyundai розробив інтегровану екосистему з електромобіля, розумного будинку та сонячних батарей(відео)

Украина Электро

Електромобілі стали популярними серед компаній, які бажають зменшити вуглецевий слід. Але обмежитись тільки їхнім широким впровадженням навряд чи вийде, оскільки виробництво енергії для «зеленого» транспорту теж має стати чистішим. Для вирішення цього завдання виробник автомобілів Koren Hyundai Motor Co запустить у наступному році універсальну ринкову платформу, щоб допомогти домовласникам із США створити персоналізований процес купівлі сонячної батареї, акумулятора та системи заряджання електромобілів (EV).
Hyundai Home позиціонується як «інтегрована екосистема чистої енергії», яка надає клієнтам доступ до зарядки електромобілів у домашніх умовах завдяки наявності зарядного пристрою, сонячних панелей та систем зберігання енергії «з найвищим рейтингом через універсальну ринкову платформу». Щоб спростити використання платформи, Hyundai запропонує індивідуальний процес покупки за допомогою спеціальної програми.

"З Hyundai Home компанія спрощує досвід володіння електромобілем і дозволяє споживачам впроваджувати екологічно чисті технології відповідно до їх стилю життя", - говорить Олабісі Бойл з Hyundai North America.

Концепція не нова та схожа нагадує Tesla Solar Roof, але Hyundai має намір здобути кілька важливих переваг.

Щоб запропонувати покупцям щось краще за Tesla, компанія Hyundai обіцяє "надійну підтримку, технічне обслуговування та гарантію". Це якийсь камінь у город Tesla, який зараз зазнає чимало клопоту з уже встановленими Solar Roof та замовниками, які чекають на свої інсталяції.

Корейський виробник автомобілів заявив, що "спростить спосіб електрифікації будинку", пропонуючи "найкращі продукти від найкращих партнерів". Допомога партнерів – це те, чого немає Tesla зі своїм продуктом Solar Roof.

Hyundai не розкриває, хто є партнерами у новому бізнесі, проте на одному з опублікованих зображень можна побачити стаціонарну батарею LG для зберігання енергії, що виробляється сонячними панелями.

За словами корейського автовиробника, Hyundai Home буде доступним на окремих ринках вже в 2022 році. Компанія не вказує, яких саме, проте найімовірнішими є релевантні ринки електромобілів, такі як Норвегія, Німеччина, Корея, США. Можливо і Китай, якщо буде достатньо масштабів виробництва, щоб мати справу з найбільшим ринком електромобілів у світі.


Джерело ecotechnica.com.ua