Посилення відповідальності за ДТП: комітет ВР рекомендує розглянути чотири законопроєкти

UA: Cуспільне мовлення

Парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує включити до порядку денного шостої сесії Верховної Ради чотири законопроєкти, пов'язані з відповідальністю за порушення у сфері безпеки руху.

Питання безпеки на дорогах розглядали на виїзному засіданні профільного комітету у Харкові 22 листопада.

"Вказані законопроєкти спрямовані на підвищення та посилення відповідальності за кримінальні правопорушення. Вони по-різному посилюють і змінюють чинні норми Кримінального кодексу України", — пояснив на засіданні голова комітету Сергій Іонушас.

Члени комітету рекомендували включити до порядку денного Верховної Ради наступні законопроєкти:

1. Про внесення змін до статей 286 та 286-1 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель людей (реєстр. №6240), поданий народною депутаткою з Харкова Юлією Світличною. Що пропонується:

встановити покарання за ДТП зі смертельним наслідком на рівні від 5 до 8 років позбавлення волі (зараз від 3 до 8 років позбавлення волі), а у разі, якщо ДТП спричинило загибель кількох людей збільшити термін покарання з 5 до 10 років позбавлення волі до з 8 до 12 років позбавлення волі та забороною керувати транспортними засобами довічно.

2. Про внесення змін до статей 286 та 286-1 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху (реєстр. №6240-1), поданий народними депутатами України Максимом Дирдіним, Галиною Михайлюк ("Слуга народу") та іншими. Що пропонується: внесення змін до статей 286 та 286-1 Кримінального кодексу України.

у диспозиції ч. 1 статті 286 передбачити виняток стосовно перевищення швидкості саме в населених пунктах; відкоригувати санкції ч. 2 та 3 стосовно строку позбавлення права керувати транспортними; доповнити частиною 4, яка передбачатиме покарання за перевищення встановлених обмежень швидкості руху в населених пунктах людиною, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження; доповнити частиною 5, яка передбачатиме покарання за перевищення встановлених обмежень швидкості руху в населених пунктах людиною, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження. у статті 286-1 пропонується: у диспозиції ч. 1 передбачити виняток стосовно перевищення швидкості саме в населених пунктах; доповнити частиною 5, яка передбачатиме покарання за перевищення встановлених обмежень швидкості руху в населених пунктах особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження; доповнити частиною 6, яка передбачатиме покарання за перевищення встановлених обмежень швидкості руху в населених пунктах особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження.

3. Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за кримінальні правопорушення проти безпеки руху та експлуатації транспорту (№6240-2), поданий Юлією Світличною, Сергієм Іонушасом ("Слуга народу") та іншими депутатами. Що пропонується:

внести зміни до ст. 55 Кримінального кодексу України, якими визначити, що позбавлення права керувати транспортними засобами як додаткове покарання може призначатися судом, у випадках передбачених статтями особливої частини кодексу, на загальний строк до 20 років; посилити кримінальну відповідальність шляхом підняття санкції як за основним та і за додатковим видами покараннями у випадках загибелі однієї, двох та більше людей; внести зміни до статті 287 КК України "Випуск в експлуатацію технічно несправних транспортних засобів або інше порушення їх експлуатації", кримінальну відповідальність людей, які допустили до керування транспортним засобом особу, яка перебуває в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, або не має права на керування транспортним засобом, якщо це спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, тяжке тілесне ушкодження або його смерть.

4. Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо терміну позбавлення права керувати транспортними засобами (№6278), поданий Юлією Світличною. Що пропонується:

внести зміни до ст. 30 Кодексу України про адміністративні правопорушення та до статті 55 Кримінального кодексу України в частині позбавлення наданого даному громадянинові права керування транспортними засобами до довічного терміну. Що відомо 22 листопада відбулося виїзне засідання комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. Його провели у Харкові через резонансні аварії, які сталися у місті у 2021 році. Генпрокурорка Ірина Венедіктова назвала Харківську область у числі "чемпіонів" серед областей за кількістю смертельних ДТП. Добрий стан харківських доріг, на думку Харківського міського голови Ігоря Терехова, пов'язаний з кількістю аварій. Розвиток молоді, залучення бізнесу: що пропонують для запобігання ДТП у Харкові. Харківській апеляційний суд перебуває на межі зупинки роботи через нестачу працівників, розповіла на засіданні комітету голова суду Ольга Грошева. За її словами, ситуація впливає на своєчасний розгляд справ, пов'язаних із ДТП. Порушення строків є підставою для закриття проваджень. У Харківській області у 2021 склали 114 адмінпротоколів на неповнолітніх водіїв. "Не я садила підлітка за кермо": як начальниця патрульних у Харкові відповіла нардепу Куницькому.